Boxbo naujienos pavasaris/vasara 2021m.

MES ESAME BOXBO  PRANCŪZŲ PREKĖS ŽENKLAS !

Mūsų kultūra ir vizija tai Europos ir Azijos kultūrų produktas, kuris įkvepia ir palaiko Boxbo stilių. Universalus, bet maištingas, elegantiškas, bet tuo pačiu įdomus ir suderinamas su įvairaus stiliaus apranga.

Kitaip sakant – Boxbo kuria nepriklausomą, bet tuo pačiu ir populiarų bei išskirtinį dizainą!

Boxbo, reiškia šiuolaikinę dvasią, kokybę ir svarbiausia – žaismingus sprendimus jūsų mažyliams!

Mes norime būti kaip vaikai, mes kuriame batus ir aksesuarus, kurie atitiktų šias pagrindines vaikų funkcijas –> judėti, žaisti ir įsivaizduoti.

Mūsų gaminiai atitinka Europos aplinkos apsaugos standartus.

Kiekvienas modelis yra sukurtas Prancūzų dizainerių. Tai rankų darbo gaminiai pagaminti iš ekologiškų medžiagų (100 proc. perdirbto polisterio, 100 proc. natūralaus kaučiuko, natūralios kamštinės medžiagos.

Mūsų vaikų apsauga – tai pat yra ir aplinkos apsauga!

Boxbo prekės ženklo gaminiai yra itin lankstūs ir lengvi.

Šis gamintojas nuolat diegia naujoves ir analizuoja kas labiausiai tiktų mažiesiems vaikams, pirmiems jų žingsniams, bei augančioms jų kojytėms.

Gaminių formos idealiai atitinka pėdos formą, didelį dėmesį skiriame medžiagos storiui, svoriui, stiprumui ir t.t. Viskas yra tam, kad vaikai jaustųsi komfortabiliai užsiimdami bet kokia veikla.

Boxbo gamintojų tikslas, kad vaikai prisiminę savo  savo vaikystę, tai yra ,, Boxbo batukus’’, šypsotųsi ir tai jiems būtų pats didžiausias pasiekimas!

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.